Regulamin sklepu na Allegro

Wybór wersji językowej

polish flag

Wersja polska

125,00 zł netto

Rozpoczęcie kreowania

Adres e-mail
Uwaga! Na ten adres wyślemy Ci wykreowany regulamin!

Twoje dane

Twoje dane
Należy tutaj podać całą nazwę – taką jaka jest wpisana w CEIDG
Pamiętaj o podaniu całej nazwy, w tym formy prawnej
Jeśli dotyczy. Tylko dla spółek kapitałowych (z o.o. lub S.A.)
Dane wspólników spółki cywilnej
W przypadku spółki cywilnej należy podać zarówno dane wspólników jak i spółki

Informacje o sklepie

Informacje o sklepie
Może być taki sam jak adres rejestrowy firmy
Może być taki sam jak adres rejestrowy firmy
Posiadanie faxu nie jest obowiązkowe

Realizacja zamówienia

Realizacja zamówienia
Czy chcesz oszczędzić na prowizji za płatności on-line? Poznaj ofertę przygotowaną specjalnie dla użytkowników Kreatora Legal Geek! więcej >>>
Jeśli chcesz otrzymać atrakcyjną ofertę obsługi płatności on-line od Blue Media S.A. - zaznacz checkbox. Przekażemy kontakt do Ciebie (m.in. e-mail i nr telefonu) przedstawicielowi Blue Media celem przedstawienia Ci oferty.
Tak! Chcę zaoszczędzić na płatnościach on-line i poznać ofertę Blue Media S.A.
Podaj liczbę dni roboczych
Jeśli czas realizacji zamówienia różni się w zależności od produktu należy podać ten termin np. w sklepie przy każdym produkcie
Można podać jeden standardowy termin, proszę pamiętać, że zamówienie jest zrealizowane w momencie dostarczenia do kupującego

Kreowanie

Kreowanie!
( zł brutto)
zł ( zł brutto)
Zgadzam się na otrzymywanie informacji marketingowych od Legal Geek Sp. z o.o. i innych podmiotów grupy Legal Geek szczegóły >>>

Dla kogo jest regulamin z kreatora?

Prowadzisz sprzedaż na Allegro, eBayu, DaWandzie lub na innej platformie sprzedażowej? Jeśli tak to z pewnością przyda Ci się regulamin. Dzięki niemu m.in. spełnisz ciążące na Tobie - jako przedsiębiorcy, obowiązki prawne, a co się z tym wiąże zapewnisz sobie spokój i bezpieczeństwo.

Regulamin opracowany został przez prawników, jest zgodny z obowiązujący prawem oraz wolny od klauzul niedozwolonych. Jest alternatywą dla wzorów regulaminów dostępnych w sieci – nie musisz zastanawiać się jak wypełnić dokument i czy regulamin jest aktualny, Dokrates zrobi to za Ciebie.

Jeśli stwierdzisz, że Twój sklep potrzebuje jednak indywidualnego regulaminu, a ten który wykreowałeś w Kreatorze nie spełnia Twoich oczekiwań – napisz do nas.

Stworzymy dla Ciebie indywidualny regulamin, a od jego ceny końcowej odejmiemy to, co zapłaciłeś za regulamin z Kreatora.

Regulamin e-sklepu z Kreatora Legal Geek

Przygotowany przez prawników

Regulamin został opracowany przez doświadczonych prawników z zespołu Legal Geek. Kreując go masz pewność, że dokument przygotowany jest przez specjalistę.

Zgodny z prawem

Nasz regulamin jest nie tylko zgodny z prawem, ale też wolny od klauzul niedozwolonych. Przygotowaliśmy go tak, aby był bezpieczny dla użytkownika.

Aktualny

Regulamin stworzony za pomocą Kreatora jest zawsze aktualny na dzień wykreowania. Dodatkowo, możesz wykupić opcję aktualizacji, dzięki której przez 12 miesięcy będziesz otrzymywać od nas informacje, jeśli tylko Twój regulamin będzie wymagał zmiany.

Gotowy w 5 minut

Nie musisz czekać kilku dni na zamówiony regulamin. Stworzenie go w naszym Kreatorze trwa średnio 5 minut. Regulamin otrzymasz w kilkadziesiąt sekund po dokonaniu płatności!

Łatwo i przyjemnie

Przerażają Cię wzory i formularze? Nas też. Dlatego proces kreowania regulaminu uprościliśmy do minimum. Nie musisz się zastanawiać jak uzupełnić poszczególne pola – wszystkie dokładnie opisaliśmy. Po prostu kreujesz!

Ekonomicznie

Kreowanie regulaminu jest nawet trzy razy tańsze od dokumentu przygotowanego na indywidualne zamówienie. Jeśli nie potrzebujesz indywidualnego regulaminu – Kreator jest dla Ciebie.