Pełnomocnictwo

Wybór wersji językowej

polish flag

Polska wersja językowa

Za darmo!

Rozpoczęcie kreowania

Adres e-mail
Uwaga! Na ten adres wyślemy Ci wykreowany regulamin!

Twoje dane

Twoje dane

Dane pełnomocnika

Dane pełnomocnika

Informacje dotyczące Pełnomocnika

Informacje dotyczące Pełnomocnictwa

Kreowanie

Kreowanie!
( zł brutto)
Zgadzam się na otrzymywanie informacji marketingowych od Legal Geek Sp. z o.o. i innych podmiotów grupy Legal Geek szczegóły >>>

Dla kogo jest Pełnomocnictwo?

Dla każdego przedsiębiorcy, który potrzebuje reprezentacji swoich interesów przed dowolnym organem.

Jest to dokument powołujący funkcję Pełnomocnika o określonym przez przedsiębiorcę zakresie działań.

O Pełnomocnictwie

Ile wynosi opłata za Pełnomocnictwo?

Opłatę taką należy złożyć tylko w przypadku reprezentacji przed Urzędem. Opłata skarbowa wynosi 17 zł od każdego pełnomocnika. Nawet jeśli figurują oni na jednym dokumencie, za każdego z pełnomocników płaci się osobno. Wolne od opłaty są „stosunki pełnomocnictwa”, w których strony łączy pokrewieństwo lub gdy są małżeństwem.

Czym jest Pełnomocnictwo?

Jest dokumentem, który potwierdza prawo Pełnomocnika do działania w imieniu przedsiębiorcy, przed wskazanym w dokumencie organem.

Gdzie złożyć Pełnomocnictwo?

Pełnomocnictwo należy złożyć do organu, do którego jest adresowane. Nie trzeba przesyłać go wcześniej - wystarczy, że Pełnomocnik udając się do określonego w dokumencie organu, będzie miał je ze sobą.

Pełnomocnictwo

Przygotowane przez prawników

Pełnomocnictwo zostało opracowane przez doświadczonych prawników z zespołu Legal Geek. Kreując je masz pewność, że dokument przygotowany jest przez specjalistę.

Gotowe w 5 minut

Nie musisz czekać kilku dni na zamówione pełnomocnictwo. Stworzenie go w naszym Kreatorze trwa średnio 5 minut. Dokument otrzymasz zaraz po wykreowaniu. Za darmo!

Łatwo i przyjemnie

Przerażają Cię wzory i formularze? Nas też. Dlatego proces kreowania pełnomocnictwa uprościliśmy do minimum. Nie musisz się zastanawiać jak uzupełnić poszczególne pola – wszystkie dokładnie opisaliśmy. Po prostu kreujesz!

Zgodne z prawem

Nasze pełnomocnictwo jest zgodne z prawem oraz dostosowane do obowiązujących przepisów. Przygotowaliśmy je tak, aby było bezpieczne dla użytkownika.

Z pakietem dodatków

Do pełnomocnictwa z Kreatora dodajemy coś ekstra – nasze „"Law-how®”- e-booki, w których w prosty sposób wyjaśniamy zawiłe kwestie prawne.

Dostosowane do Twoich potrzeb

Pełnomocnictwo z Kreatora możesz dopasować do Twoich aktualnych potrzeb. Możesz zdecydować o liczbie pełnomocników oraz zakresie ich działań (np. czy mogą w Twoim imieniu zaciągać zobowiązania finansowe).